Na Bouřňáku se lyžuje i přes týden, ovšem o víkendu je vždy příval lyžařů větší. Podmínky jsou ideální jak na Hrobské sjezdovce, tak i na Slalomáku. Kdo si již byl na Bouřňáku zalyžovat, jistě ocenil práci nové rolby. Výkonný moderní stroj zvládá upravovat svahy mnohem kvalitněji a rychleji. V sobotu mají lyžaři možnost vyrazit také na večerní lyžování. Vleky pojedou i na „Komárce“. V sobotu se zde od 10 hodin dokonce koná maškarní na lyžích. Zvána je široká veřejnost.

V Oseku na Krásné vyhlídce také již vlek jezdí. Svah je zasněžený a jezdí se i v týdnu. „Vlek pojede, teď jen aby přijeli lyžaři,“ vyjádřil přání provozovatel Jiří Černý. V době pátečního telefonátu byl na horách na úpravách běžeckých tratí. Počasí však nebylo příliš vlídné, vichřice a závěje práci chvílemi i znemožňovaly. Tratě se snad ale podaří z větší části upravit.

Lyžovat se bude i na Vitišce. Provozovatel Vít Hönig uvedl, že vlek bude v provozu od 10 do 16 hodin. K dispozici jsou i ohřívárny a horské chaty pro občerstvení.