Nabízí se především parkoviště u stadionu v Alejní ulici. Na tuto plochu, kam se vejde přes sto aut, navedou řidiče směrové šipky. Parkování je zde jako po celý rok zdarma. Kus parkoviště vpředu zaberou ale kolotoče. Takže kdo přijede dříve, ten místo získá. Poprvé mohou řidiči využít letos také nové parkoviště za fotbalovým stadionem, vedle nové sportovní haly Na Stínadlech. Parkovat bude možné v bočních uličkách u ulice Duchcovská. Možné také bude nechat auto na velkém parkovišti u Olympie v Srbicích a nechat se do centra města dovézt autobusem zdarma.
Pozor na změny v provozu MHD


Dopravní podnik připravil posílení provozu a také musel učinit určitá omezení.
Po oba dva dny bude stanice Valy pro linky č. 127 a 132 přemístěna do Bystřanské ulice a stanice Císařské lázně směr centrum bude mimo provoz. Linky 127 a 132 budou odkloněny po objízdné trase ulicemi Mlýnskou, Pražskou, Plynárenskou a Bystřanskou. Na objízdné trase bude zřízena pouze náhradní zastávka Valy, Bystřanská. Důvodem je uzavírka Rooseveltovy ulice v době konání oslav.
Nasazena kloubová vozidla


Pro usnadnění dopravy návštěvníků slavnostního zahájení 854. teplické lázeňské sezony připravil teplický dopravní podnik na sobotu a neděli posílení provozu MHD.

Trolejbusové linky č. 2, 5, 7, 10 a 13 budou posíleny nasazením kloubových velkokapacitních vozů. Linka č. 137 bude posílena nasazením kloubových velkokapacitních vozů. Ostatní autobusové spoje budou posíleny dle potřeby.
Po oba dva dny bude v provozu nostalgická trolejbusová linka č. 11 Panorama – Nová ves a nostalgická linka č 40 Řetenice,Tolstého–Dubí,lázně. Pro odvoz diváků slavnostního ohňostroje budou v sobotu po jeho skončení vypraveny posilové spoje s odjezdem ve 23.00 hodin z Benešova náměstí.
Na slavnosti se chystá také policie a to jak uniformované složky, tak civilisté z oblasti kriminální policie. Přítomna bude i záchranka.