Zaměstnancům Klokánku se zpožďují výplaty, nedostatek financí zatím nemá vliv na péči o děti. Tety u dětí setrvávají, berou své zaměstnání jako poslání.

Posilují nás slova podpory, ubližují nám výtky, že špatně hospodaříme. Sebelepší hospodyně ale nedokáže peníze vyčarovat. Proč dětské domovy dostávají vyšší finanční dotaci zálohově a Klokánky, které jako zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc přijímají děti v jakoukoliv hodinu a v jakémkoliv stavu přímo z terénu, se zpožděním?

Aktuálně má teplický a dubský Klokánek finanční prostředky na provoz cca na týden.

Nechceme, aby se naše děti odvážely do dětských domovů, nechceme se spoléhat, jak rozhodne vláda o naší žádosti o mimořádnou dotaci. Teplický a dubský Klokánek již pomohl 126 dětem. Pomůžete Klokánkům se postarat o další děti?

Připojíte-li se k těm, kteří nám chtějí pomoci, přispějte na č. účtu 3055103/0300 částkou 100,- Kč. Jestliže přispějí všichni naši podporovatelé, získáme bezdlužnost a tím i šanci na finanční prostředky ze strany státu.

Na pomoci je možné domluvit se také přímo v pracovišti Klokánků v Teplicích, Doubravské 639/12 a v Dubí, Ruské 338, případně na tel. čísle 724 567 548 nebo emailem daniela.brnikova@fod.cz.

Mgr. Daniela Brníková

Vedoucí pobočky

FOD Teplice