Na své si přijdou ale i další. Už nyní si můžete opakovat písničky od těchto interpretů, abyste to pak během posledního víkendu v Teplicích rozjeli na plné obrátky. Sebestian bude zpívat, letošní účast ve hře Survivor už má za sebou.

Na co se těšit?

- NO NAME
- PRAŽSKÝ VÝBĚR
- WOHNOUT
- ADAM ĎURICA
- ZRNÍ
- JUWANA JENKINS
- TOMÁŠ KLUS & CÍLOVÁ SKUPINA
- MILAN PEROUTKA & PERUTĚ
- SEBASTIAN
- VĚRA MARTINOVÁ
- MARCELA HOLANOVÁ
- MARTHA a TENA
- JUSTIN LAVASH

Pět scén, dobové tržiště a další doprovodný program, to je každoročně oslava pramenů v Teplicích, která má svoji letitou tradici.

Zdroj: Zdeněk Traxler,Jana Šimková

Tradice lázeňských oslav v Teplicích sahají do daleké historie. Na začátku minulého století se oslavy konaly spíše k ukončení než k zahájení lázeňské sezony. Za první republiky představovaly oslavy vystoupení spolků a řemeslných cechů z města. K obnovení tradice oslav město společně s lázněmi přistoupilo v Teplicích poprvé v roce 1995. Tehdy právě město a lázně pověřily místní reklamní agenturu Samuel, aby zajistila program. Ten byl jednodenní, ohňostroj nechyběl. Za nápadem, oživit v květnovém období Teplice, stojí Tomáš Jarolím s kamarády z Teplic. Novodobá tradice se drží prakticky dodnes. Je to na jednu stranu poklona pro pořadatele, kterým je v posledních letech místní Dům kultury Teplice. Ale také to představuje obrovský závazek.