S účinností od pátku 14. července proto bude ve dnech pátek, sobota, neděle a státní svátky, ale jen v čase od 12:30 hodin, vstupné navýšeno na 220 Kč za dospělého a na 110 Kč za dítě. Při vstupu na koupaliště v čase do 12:30 hodin a v ostatních dnech zůstává výše stávajícího vstupného zachována (110 Kč/dospělí, 60 Kč/děti). Město o tom informuje na svých webových stránkách. 

Městské technické služby Bílina, jako provozovatel zařízení, dále upozorňují, že v případě velkého počtu návštěvníků, a z toho vyplývajícího hygienického zatížení koupaliště, budou preventivně omezovat vstup dalších návštěvníků do areálu.

Koupaliště, ilustrační foto.
Kde to šlo, tam na koupalištích na Teplicku udrželi loňské ceny

"Toto opatření bude provozovatel provádět operativně, s ohledem na aktuální situaci. Lze očekávat, že k němu může dojít zejména o víkendech v odpoledních hodinách. Tímto opatřením chce provozovatel předejít situaci, kdy by bylo z hygienických důvodů nutné koupaliště na několik dní úplně uzavřít a následně, za vysoké finanční náklady, vyměnit vodu a zařízení dezinfikovat. Pokud k tomuto omezení kapacity dojde, bude informace vyvěšena u vstupu na koupaliště a občanům zaslána zpráva prostřednictvím Munipolisu," píše město na webu.