Třiadvacetiletá studentka se na dráhu modelingu dala po pětileté pauze. Mohly za to prý kila navíc. „Přestala jsem v 18 letech a před půl rokem jsem se k tomu vrátila. Zhubla jsem za poslední rok deset kilo. Právě to mě vedlo i k tomu, že bych znovu začala dělat modeling,“ prozradila vítězka pro portál Blesk.cz. Kráska z Teplic je v pátém ročníku vysoké školy, studuje práva a před sebou má státní závěrečnou zkoušku. Jejím přítelem je automobilový závodník.

Vrcholem nedělního večera bylo vyhlášení Česko-Slovenské Miss 2019, kterou se stala dvacetiletá Češka Klára Vavrušková z Kostelce nad Orlicí. Jako hlavní cenu získala kontrakt v hodnotě 100 tisíc eur. Titul Miss Universe Slovenské republiky 2019 si odnesla Laura Longauerová.

Soutěžní klání o nejkrásnější dívku se v ČR koná 30 let. Od roku 1989 soutěž Miss ČR pořádal dnes už 76letý Miloslav Zapletal. Od roku 2005 mu konkurovala partnerka miliardáře Zdeňka Bakaly Michaela Maláčová. Obě soutěže se sloučily v roce 2011. Poslední dva ročníky České Miss organizuje nový spolumajitel, mezinárodní kosmetická firma Juliette Armand.