Jak hodnotíte letošní lázeňské oslavy?
No bylo to super. A vůbec nevadilo, že zapršelo. Lidi to neodradilo. Přesné počty samozřejmě nebudou, ale město bylo zaplněné. A to je pro nás obrovská reklama.
Co jste stihl navštívit?
V pátek jsem si nenechal ujít koncert Pražského výběru. Bylo to sice na mé gusto hodně nahlas, ale světelné efekty parádní. Taky jsem zašel na klobásu k Maďarům do Mušle a byl tam zrovna Pepíček Zíma.
Co se týče odpadků ve městě…
Bylo vidět, že to průběžně uklízeli. Přeplněné koše sice byly, ale postupně se to zlikvidovalo. Zatím jsme žádnou stížnost nezaznamenali.
Dá se udělat ještě něco nového, co slavnostem chybí a ještě to tu nebylo?
Máme ještě jednu věc v rukávu, která by mohla vyjít příští rok. Letos se ukázalo jako vhodné spojit slavnosti s výročím hasičů. Zážitek ze žebříku, po kterém jsem vyjel až nahoru, byl úžasný. Pěkný rozhled. Rozšiřovat počet scén by už asi nebylo vhodné a ani to nejde. Teplice se nemůžou nafouknout.
Zaznamenal jste nějaký poznatek, který by se měl aplikovat příští rok?
Objevily se dotazy, jestli by slavnostní zahajovací projevy nemohly překládat. To dokazuje, že na slavnosti přijíždějí i zahraniční turisté, kteří mají zájem.
Jak hodnotíte ohňostroj?
Viděl jsem ho z pozice od divadla a líbil se mi. Já preferuju kratší a robusnější, než to takto rozložit, ale i tak z něj mám dobrý pocit. Nejlepší byl konec.