Zatím se vyrobily čtyři velikosti květináčů Krasko, které jsou v několika barevných variantách. Účastníci zahájení teplické v pořadí už 862. lázeňské sezóny, jejíž součástí porcelánové trhy jsou, uvidí danou novinku zdobenou puntíky, stříkané, v řeckými motivy a, jak jinak s cibulákovým vzorem. Tato novinka bude nejenom k vidění, ale poprvé i ke koupi, a to ve stánku č. 18.

Celkem bude na kolonádě na třicet stánků, na nichž se objeví sortiment s dekorem pomněnky, samozřejmě tu bude cibulákový porcelán, ozdobný a figurální porcelán z duchcovské manufaktury Royal Dux, bílý stolní porcelán, restaurační výrobky, ale rovněž stále více žádanější zapékací program.

Chybět nebude velká samoobsluha porcelánu, stejně jako bohatá tombola a program pro děti. Pořadatelé tradičních Velkých porcelánových trhů pozvali i letos hosty. Společně s výrobky dubského a duchcovského závodu společnosti Český porcelán se tu prezentují dva z obchodních partnerů, a to skláři z novoborského Crystalexu a výrobci porcelánu Rudolf Kämpf z Louček u Karlových Varů.

Velké porcelánové trhy v Teplicích potrvají od 9.00 do 16.00 hodin.