Dávejte si proto pozor na své věci. Policie bude už od pátku ve střehu. Problémy mohou způsobit kapsáři, kteří se budou pohybovat nepozorovaně v davu. „Policie proto nabádá návštěvníky, aby si dávali pozor na své osobní věci. Nenosili peněženky v zadních kapsách u kalhot a nenechávali svá vozidla naložená viditelně cennými věcmi," říká Daniel Vítek, mluvčí teplické policie. Oslavy budou probíhat na více místech najednou a lidé budou pendlovat. Policie na to bude připravena. I když z minulosti je praxe taková, že k žádným vážnějším incidentům nedochází, zaujmeme potřebná opatření. „Mezi lidmi se budou pohybovat jak uniformovaní lidé, tak policisté v civilu," říká Daniel Vítek z teplické policie.

Dávejte si pozor na kapsáře a mějte své věci neustále pod kontrolou! Vyhnete se tak nepříjemným situacím, stresům a zbytečnému vyřizování spojenému s odcizením dokladů, platebních karet, mobilních telefonů apod.

Kromě policistů budou v pohotovosti také strážníci městské policie. Na sobotu i neděli se připravují také záchranáři, budou mít na „lázeňské" dokonce svůj stan první pomoci. (re)Lázeňská 2016