Do soutěže se zapojilo dvacet mužských kolektivů a sedm skupin žen. V první kategorii se nejlépe na trati při požárním útoku dařilo hasičům z obce Hrobce. Druzí skončili Lheničtí A a třetí byli Chrášťany B. Mezi ženami nejrychlejší útok předvedly na stadionku ve Lhenicích Touchlovice. Na druhém místě skončily ženy ze Světce a třetí byly domácí Lhenice.
Putovní pohár SDH Lhenice, což byla samostatná soutěž , vybojovali rovněž hasiči s SDH Hrobce. Připraven byl doprovodný program, který zpestřil oslavy 70. výročí lhenických hasičů.
U příležitosti významného kulatého výročí si lheničtí hasiči dali dárek. Na stadionku odhalili sochu sv. Floriána, coby patrona hasičů.
Ten teď bude bdít nejen nad průběhem soutěží, které se budou konat ve Lhenicích, ale také dohlédne v budoucnu na vybudování nové běžecké tratě, o které hasiči ve Lhenicích sní.
Sv. Florián je patron všech hasičů, velitel pluku propuštěný z římských legií.
Narodil se v Cetii (dnes Zeiselmauer u Vídně) a za vlády císaře Diokleciána byl jednou z obětí jeho zásahů prostřednictvím čtyř protikřesťanských ediktů z let 303 a 304.