Do ulic v trenýrkách

Když pochopili, že se „náramků“ asi jen tak nezbaví, tak se podle informací Deníku vydali jen velmi spoře oblečeni (oba měli na sobě pouze triko s krátkým rukávem a jakési trenýrky) hledat pomoc do ulic města.

Jak pochodovali nocí, tak prý někteří lidé, když je spatřili, mysleli, že policii utekli zadržení pachatelé. Nakonec nebohé dvojici z pout pomohla městská policie.

Naštěstí měli klíč

„Zavolal nám muž ze Šeříkové ulice, který žádal o pomoc při otevření pout na rukou, které si s partnerkou uzamkli při milostných hrátkách. Na místo vyjela hlídka, která dvojici náramky sundala,“ řekla v pondělí k neobvyklému případu mluvčí mostecké městské policie Ilona Kozlová. Dvojice měla štěstí, že si nasadila pouta, ke kterým pasovaly univerzální klíče městské policie. Jinak by zřejmě bylo nutné náramky přepilovat.

Pomoc milenecké dvojici uvězněné v poutech se podle mluvčí Kozlové sice řadí k méně obvyklým zásahům mosteckých strážníků, nikoliv však až tak výjimečným, jak by se mohlo na první pohled zdát. „K podobným případům hlídky již v minulosti vyjížděly,“ dodala Kozlová.