Vyhrála kurz deseti lekcí plavání, které do soutěže věnovalo Aqua Studio Orca v Teplicích. Studio najdete na Masarykově třídě v Teplicích a jak to tam vypadá, si můžete prohlédnout ve fotogalerii na našem webu.


S Emmičkou a jejími rodiči jsme se sešli v dětském baru Bimbo, kde pro mladou rodinku rezervovali stůl.
Malá princezna v růžovém se zájmem sledovala cvrkot v baru, kterému vévodí velcí sloni namalovaní na stěnách. „Obávali jsme se, co tomu tady bude říkat.

Nemá ráda neznámé prostředí a stačí, když přijdeme k paní doktorce, hned začne plakat,“ svěřili se Nikola a Petr Hennebichlerovi. Emmička se ale projevila jako modelka a dokázala, že titul nejroztomilejšího miminka získala oprávněně a focení si vyloženě užívá. Od té doby, kdy jsme ji první lednový týden fotili v porodnici, už pěkně vyrostla.

Váží 7,5 kilo, má se čile k světu a protože už se jí začínají prořezávat první zoubky, pokoušela se ochutnat i certifikát, který je pozvánkou do bazénu Aqua Studia Orca.

„Když se narodila, voda se jí vůbec nelíbila. Teď se jí ale koupání moc líbí,“ řekla nám maminka Nikola a už se těšila, jak s Emmičkou budou prožívat kurz plavání pro maminky s miminky.


V baru Bimbo byli Hennebichlerovi poprvé a prostředí, zcela podřízené dětem, se jim moc líbilo. Ještě prý musí počkat půl roku, aby si Emmička mohla vyzkoušet všechna lákadla – bazén plný kuliček, houpačky, klouzačku, trampolínu a spoustu hraček, takže děti tu mohou řádit, zatímco maminky si mohou v klidu popovídat u kávy.

PODÍJTE SE DO BARU BIMBO


Přebalovací pult nebo mikrovlnná trouba na ohřátí tu nechybí a v létě všichni ocení i nově otevřenou terásku s dětským hřištěm, na kterém jsou prolézačky, houpačky, skluzavky i pískoviště.

Těšíme se už na vyhlášení nejroztomilejšího miminka léta. Do hlasování zařadíme všechna miminka, která jsme vyfotili v porodnicích a narodila se maminkám z Teplicka v dubnu, květnu a červnu.