Porota ocenila také mobilní aplikaci magistrát do kapsy města Děčína a videonávody životních situací na webových stránkách města Mostu, vybrala je jako nejlepší elektronické služby.
Pro Modlany bylo první místo v kategorii obcí milé překvapení.Před čtyřmi lety obec získala cenu veřejnosti. Letos rozhodla o úspěchu porota složená z odborníků.
Místostarosta Karel Secký deníku řekl, že pro obec má ocenění velký význam. Stránky prošly renovací. „Aleš Pospíchal z firmy PCPOS s.r.o. nás metodicky vedl a má velkou zásluhu na získání ceny. Povinně zveřejňované informace, tzv. bezbarierový přistup, to jsou některé z věcí, které bych asi sám nedal dohromady,“ uvedl Karel Secký coby webmaster. „Do chodu stránek se snažíme zapojit všechny aktivní spolky působící na Modlansku, sportovní kluby a jejich aktivity. Základem je však činnost úřadu,“ dodal. Krajští vítězové každé kategorie postupují do celostátního kola. Cílem soutěže Zlatý erb je podpořit modernizaci místní veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb, a přispět tak k rozvoji kvality života v obcích. „Modlanské stránky vypadají poměrně slušně a uspořádaně. Nabízejí také dost informací o dění v obci a to je pro uživatele vždy důležité,“ komentoval Jan Hájek, který se tvorbou webových stránek zajímá na profesionální úrovni a s těmi modlanskými nemá nic  společného.⋌(pem)