Více než stovka modelů plných barev, květů, ale i puntíků modelkám, o jejichž účesy se postaral salon Infinity a vizážistky z Baboru, to moc slušelo. „Léto musí být sexy,“ komentovala modely s odhalenými zády, rozparky a odvážnými výstřihy Naďa Moravcová. Rozevláté šaty všech délek, kolové sukně, průsvitné kalhoty, košilové střihy, nic z toho nechybělo. „Jasná řada v nové kolekci byla věnována barvám a proto jsem ji nazvala Barevné mámení,“ uvedla návrhářka, která miluje květinové vzory a pro své modely použila šifon, úplety, jemné plátno, madeiru i krajku.

Žlutá barva je jedním z nejžhavějších trendů letošní sezony a proto nemohla chybět. „Hitem léta je i oranžová, ale tu nemá Naďa ráda, stejně jako škvarkové placky a falešné lidi, proto ji v kolekci neuvidíte,“ „práskla“ na svoji dvorní návrhářku Radka Rosická, která večer moderovala. Představila se tentokrát hned v několika rolích. Jako usměvavá modelka sklízela největší potlesk, svým dortem, které už patří k vyhlášeným, překvapila Naďu Moravcovou a jako svoji premiéru zvládla i dražbu.

Obraz Lucie Snížkové se vydražil za 5 tisíc korun, které putují do teplického Klokánku. Přehlídka se konala u příležitosti 3. výročí založení nové značky Naďa Moravcová. Večer proto pokračoval After párty s hudbou, zpěvem, losováním a také přehlídkou spodního prádla.

AKCI SE BUDE NA CELÉ STRÁNCE VĚNOVAT I TÝDENÍK SMĚR, KTERÝ VYJDE V ÚTERÝ COBY SOUČÁST TEPLICKÉHO DENÍKU.DALŠÍ DNY BUDE SMĚR K MÁNÍ V TRAFIKÁCH SÓLO VČETNĚ TV MAGAZÍNU ATD.