Na co se, kromě inspirace před zahájením společenské zimní sezony, mohou návštěvníci těšit?

Hostem přehlídky bude zpěvačka Kamila Nývltová. Večerem bude provázet moderátor Petr Vágner, o hudební doprovod přehlídky se postará kapela Botox se zpěváky Janem Kopečným a Petrem Ryšavým. Společenskou kolekci předvedou modelky Radka Rosická, Andrea Kloboučková, Iveta Lutovská, Lucie Křížková, Klára Kováčová, Kateřina Wohlmann Votavová, Gábina Lašková, Veroniku Chmelířová a další přední české modelky.

Jak probíhala příprava charitativní módní přehlídky?

Přípravy tento rok pro mne byly jedny z těch nejlepších. Musím moc poděkovat všem partnerům, kteří se do tohoto projektu zapojili s velkým zájmem a nadšením. Nesmírně si vážím jejich pomoci a ochoty pomáhat a to nejen finančně.

Andrea Vránová Kloboučková, druhá vicemiss České republiky roku 2001, se zúčastnila charitativní módní přehlídky Ateliéru Nadi Moravcové v Teplicích.Andrea Vránová Kloboučková, druhá vicemiss České republiky roku 2001, se už několikrát zúčastnila charitativní módní přehlídky Ateliéru Nadi Moravcové v Teplicích.Zdroj: Deník/ Z. TraxlerVaše modely předvedou modelky zvučných jmen, které se do Teplic vždy rády vracejí. Je to tak?

Mám radost, že se o přehlídku zajímají opravdu ty nejkrásnější modelky z České republiky. A že tu mám i pro mně nejdůležitějšího človíčka a to je Radka Rosická. Je vždy mou pravou rukou, neskutečně moc mi pomáhá a vždy se také zřekne honoráře, za což jí patří mé obrovské poděkování.

Poprvé na mole uvidíme společně Andreu Kloboučkovou a její dceru Aničku.

Trvalo mi opravdu hodně dlouho, než jsem Andreu Kloboučkovou přemluvila, aby chodila s Aničkou na mole. Anička si razí vlastní cestu životem a nepotřebuje jít ve šlépějích své mamči. Je influencerka a v tom je opravdu skvělá. Já jí přemluvila, aby se dala cestou modelingu. Chodí pro mě přehlídky už víc jak rok a myslím si, že je opravdu nadaná.

Zdroj: Helena Medunová

Také výtěžek z tradiční tomboly půjde na léčbu pro Majdalenku a Péťu. Prozradíte některou z cen?

Bude hodně zajímavých cen. Tak zmíním jen několik hlavních. Patří k nim šaty z ateliéru Nadi Moravcové, wellness v hotelu Monopol, iPad, karavan na víkend nebo diamantový šperk.

Blíží se konec roku. Jaký byl pro Naďu Moravcovou?

Tento rok byl pro mě pracovně, ale i v osobním životě opravdu nádherný. Jsem šťastná, že mám šikovné děti, které jsou stále se mnou a pomáhají mi na mých akcích. Udělala jsem během roku spoustu krásných přehlídek. Při jarní a teď podzimní přehlídce pomáháme dětem, které to potřebují. Před měsícem jsem dělala přehlídku v hotelu Monopol, kde se vybíralo na teplický Klokánek. Jdu si svou cestou a vím, že je správné pomáhat.

Charitativní módní přehlídka Nadi Moravcové v teplickém divadle.Charitativní módní přehlídka Nadi Moravcové v teplickém divadle.Zdroj: Deník/Zdeněk Traxler

Charitativní přehlídky pořádáte v teplickém divadle. Kde jinde mohou vaše modely při přehlídkách návštěvníci vidět?

Užila jsem si krásné módní přehlídky, které jsem začala dělat v Teplicích v hotelu Monopol a jsou zároveň prodejní. O tyto akce je velký zájem a letos mě tam ještě 14. prosince jedna Vánoční přehlídka čeká.
V létě jsem připravila kolekci pro Czech Fashion Week Teplice a bylo mi velkou ctí se této přehlídky, na kterou se sjíždějí milovníci módy z celé republiky i ze zahraničí, účastnit. Modely z přehlídky se během týdne rozprodaly, což je pro mě vždy znamení, že se mé modely líbí. Nemohu opomenout ani krásnou letní přehlídku v Karlových Varech v Bricola Mimo. Sem jezdím ráda relaxovat. Miluji snídaně s výhledem na jejich nádhernou zahradu. Je to uklidňující prostor, kde nabírám energii a inspiraci.