„My mužští jsme pro obdiv a uznání schopni čehokoli," usmívá se Jaroslav Krejsa z Klášterce nad Ohří, jeden z vítězů, které jsme kontaktovali o víkendu. „V tom jste se v Deníku tedy dokonale strefili. Každý mužský je ješitný a pro vítězství zorganizuje ne jeden, ale několik fanklubů sympatizantů."

V soutěži o Muže léta jste hlasovali zde.

Pětapadesátiletý manažer oprav velkých energetických celků Jaroslav Krejsa v soutěži podle svých slov reprezentoval kategorii XXL. Tedy normálního mužského svého věku, který o své postavě s nadhledem říká: rozložitá. A stovky příznivců a přátel mu dávaly za pravdu: „Ještě budou muset vypít hodně piv, aby měli tak pěknou postavu jako Jarda," míní o Krejsových konkurentech ve webové diskusi Štafík.

Dalším výhercem se stává 26letý Tomáš Hájek z Liberce. „Jsem Hájkova fanynka.I moje kamarádky mu posílají hlasy. Celá naše třída pekařek-cukrářek. Má totiž sladký úsměv," píše Žaneta, která to s ohledem na svou profesi umí ocenit.

Tomáši Hájkovi fandil i fotbalový klub Krásná Studánka, posléze celý Liberec. Šestadvacetiletý Tomáš pracuje ve stavební firmě a, milé dámy, stále je ještě svobodný!

Absolutní vítěz soutěže, 31letý učitel tělocviku a zeměpisu, Petr Dušek z Ústí nad Labem, měl v diskusi řadu kritiků, ale i zastánců. „Je to jeden z nejlepších učitelů na škole. Má autoritu a lidi ho mají rádi. Proto mu posíláme naše hlasy," píše Káťa.

Vítězové získávají po 150 a 50 litrech piva Gambrinus. Soutěže se zúčastnilo 29 Severočechů, kteří od svých příznivců dostali téměř 50 tisíc hlasů. Blahopřejeme!