„Na Barboře byl ten letošní rok znovu velice úspěšný, přibylo totiž opět mnoho nových členů. Hřiště zaznamenalo více než 12 tisíc vstupů domácích i přespolních hráčů. Odehrálo se přes 80 turnajů, několik pod záštitou České Golfové Federace," řekla manažerka Golf Resort Barbora Pavlína Lázničková a dodala: „Podařilo se nám opět zvýšit kvalitu samotného hřiště i ostatních služeb. To dokazuje i fakt, že se na Barboře příští rok v červnu koná Mistrovství Evropy v golfu hendikepovaných EDGA EUROPEAN DISABLED CHAMPIONSHIP 2016. Dobře si vedla i restaurace pod vedením Hotelu Prince de Ligne, kterou navštěvuje kromě golfistů i široká veřejnost.

Pro nové zájemce o golf pořádáme každý rok v červnu Den otevřených dveří, kdy pod dohledem trenérů mají možnost se seznámit s tímto krásným sportem a vyzkoušet si ho. Osvědčil se nám také startovací balíček pro úplné nováčky." „Opět se nám potvrzuje, že strategie výhodného startovacího balíčku je velmi dobře zvolena, protože noví hráči golfu na tuto nabídku velmi slyší," pochvaluje si hlavní trenér golfového areálu na Barboře Martin Kovařík.

Právě jeho akademie má na starosti tréninkovou přípravu nových hráčů golfu, kterou mají začátečníci k dispozici v rámci zvýhodněného startovacího balíčku. „Za 9900 Kč u nás má nový hráč nejen členství a hrací poplatek na celou sezónu, ale také 500 minut výuky s licencovaným trenérem a k tomu zkoušku na tzv. zelenou kartu. Po absolvování balíčku je hráč připraven na start své golfové kariéry," doplňuje informace Kovařík.

Barbora Golf Club, který sídlí na barborském hřišti očekává, že v příští sezóně překročí magické číslo 1000 v členských číslech svých členů, což už je známka opravdu silného klubu. „Dopomoci by k tomu mělo pokračování startovacího balíčku a nezměněná výše ročních hracích poplatků (9.900 Kč/rok) i v následující sezóně. Vzhledem k tomu, že se blíží čas Vánoc, je možné tento startovací balíček, tak i roční hrací poplatek věnovat svým blízkým pod stromeček formou dárkového poukazu. Stačí nás kontaktovat přes naše webové stránky www.golfbarbora.cz," říká závěrem Pavlína Lázničková manažerka hřiště.

„Nezbývá než popřát, aby se členská základna na Barboře v příštím roce opět rozrůstala alespoň jako v tom letošním a abychom konečně změnili názor veřejnosti, že golf je sport snobů," dodala.