Dostat se po skončení koncertu a autogramiády domů z místa dějiště chtělo hodně trpělivosti. Vytvořily se dlouhé fronty aut. Doprava v okolí Olympie kolabovala.

VIDEO KONCERT SUPERSTAR ZDE

Ale jak potvrdila Ilona Novotná, mluvčí teplické polciie, i v tomto případě vše dopadlo dobře a postupně opadla euforie a také zmizely davy. Podle odhadů provozovatelů Olympie se na akci dostavilo pět tisíc lidí.

ZTRACENÉ DĚTI

Problémem byly ztracené děti, kterých bylo hned několik desítek. Nakonec ale všechny našly své rodiče a u sanitky, která byla shromažďovacím místem, nikdo nezůstal.

Ochranka, která finalisty u Olympie doprovázela, aby nepřišli k nějaké újmě na zdraví, zvládla svoji práci na jedničku. I když to především při přesunu od podia do Olympie přes dav fanoušků nebylo jednoduché.

VÍCE VE ČTVRTEČNÍM TEPLICKÉM DENÍKU


DĚTI Z KRUPKY A SUPERSTAR FOTOGALERIE ZDE

FOTOGALERIE ZE ZVUKOVÉ ZKOUŠKY ZDE

Čtenář reportér
Něco se Vám nelíbí na komunální politice? Zažili jste něco výjimečného? Chcete upozornit na nějaký neřešený problém? Máte ideální možnost v rubrice Čtenář reportér. Své příspěvky (možno i foto) posílejte e-mailem na teplicky@denik.cz. Rubrika Čtenář reportér žije v tištěné verzi v Teplickém deníku a i na webu www.teplicky.denik.cz.

ZPRACOVALI PETR MÁLEK, MARTIN KOŠŤÁL