Tepličanka Natálie Karásková, žákyně ZŠ Nové lázně Teplice, vyhrála v prestižní soutěži krásy a zručnosti Dívka talent 2019 v Ústí nad Labem. Svým vystupováním okouzlila nejen veřejnost, ale i odbornou porotu soutěže, ve které usedli například fotograf Petr Berounský, Miss Sympatie 2002 Lenka Kocmanová Taussigová či moderátor TV Nova Martin Kočárek.

„Udělalo mi to velkou radost, vybojovala jsem si postup do dalšího kola v rámci republiky. Před začátkem soutěže jsem byla trochu nervózní. Když to ale pak vypuklo a já přišla na pódium, tak ze mě všechno spadlo a já si to mohla krásně prožít,“ říká půvabná slečna z Teplicka. V soutěži mladé krásy zvítězila na plné čáře, když druhou v pořadí za sebou nechala o 34 bodů.

Kdo vás přihlásil?

Na myšlenku přihlásit se do této soutěže mě přivedly mé trenérky tance.

Trenérky tance? To bylo jasné o volné disciplíně, že?

To ano. Tanci se věnuji velmi ráda. Dojíždím do Ústí, kde chodím do tanečního klubu Gebert. Vlastně jsem byla na domácí půdě, protože soutěž Dívka talent se konala právě v kulturním domě, kde funguje náš taneční klub. Majitelka klubu oslovila více dívek, aby do soutěže šly. Já souhlasila. Chtěla jsem si takovou akci vyzkoušet. Pro volnou ukázku jsem si vybrala tanec.

Bylo něco jiného k výběru?

Mohla jsem ještě zahrát na klavír, což mě také baví, ale hudební nástroj by mě tam asi kvůli tomu nestěhovali. Takže latinský tanec byla nakonec jasná volba.

Rodiče vás podpořili?

Určitě. Mám z jejich strany podporu na tancování. Ale i na další věci, které ve svém životě dělám. Navíc jsem si chtěla soutěž pro dívky vyzkoušet i z toho důvodu, že mě baví make up a účesy.

Chcete si přečíst víc? Celý rozhovor najdete v Týdeníku Směr, který si ještě stále můžete koupit na stáncích. Další čerstvé číslo s novými tématy vyjde zase ve středu.