Na místě nehody zasahovalo několik záchranářů a také hasiči. Přítomná byla policie. A také lidé, kteří se v první fázi snažili pomoci. Mezi nimi také Miloš Vitner. "Jel jsem zrovna okolo, poskytoval jsem pak na místě první pomoc. Zavolal záchranku a pomáhal až do ukončení resuscitace," řekl Deníku. 

Podle mluvčího záchranářů Prokopa Voleníka se při nehodě velmi vážně zranil řidič kamionu. "Resuscitace na místě byla bohužel neúspěšná," konstatoval mluvčí. Další osoby zraněné nebyly.

Řidiči s kamionem narazil do osobního auta. Poté se těžký kolos svalil do příkopu. Podle informací Deníku neměl být řidič v kamionu připoutaný. Nehoda zůstává v šetření.

Zrovna nedávno se tu stala také nepěkná nehoda.

Nehoda na přivaděči k dálnici D8 u odbočky na Rtyni a Modlany.
Nehoda zastavila provoz mezi Teplicemi a Ústím, jedna osoba skončila v nemocnici

Dopravní portál policie k dnešní nehodě u Rtyně uvedl: Událost vedena od 15:10 do 19:00 (časový předpoklad - pozn. red.); 5km na trase Řehlovice - Bystřany u obce Rtyně nad Bílinou, okres Teplice; silnice I/63, 2 havarovaná vozidla; nákladní a osobní auto. Uzavírka silnice I/63 z Ústí nad Labem na Teplice, objízdná trasa přes EXIT 52 Velemín. Silnice pro běžný provoz otevřená po odstranění následků nehody.