S milou a zářící Taťánou jsme si popovídaly o jeím životě Miss World, rodině a také dalších plánech, které zahrnují i spolupráci s Janou Burdovou.

Taťána byla při této příležitosti v Teplicích úplně poprvé. I když tentokrát neměla možnost si prohlédnout město, moc se jí líbila už jeho poloha a České středohoří, které ho obklopuje. Plánuje, že až přijede příště, chce toho vidět mnohem víc.
Při osobním setkání Taťána překvapí hned několikrát. Je stejně krásná, jako na fotografiích z módních časopisů. Navíc je velmi příjemná, milá a ochotná s úsměvem odpovídat na desítky mnohdy stále stejných otázek. A na co se novináři neptají? „Třeba na to, jestli nejsem unavená,“ směje se Táňa.

V sobotu usedne mezi porotce při finálovém večeru Miss České republiky. A tak nás zajímalo, jaké je to dívat se na soutěž z druhé strany.
Taťáno, jaký je rozdíl, když jste teď sledovala finalistky miss v Las Vegas a vzpomínala na to jaké to bylo, když jste byla v jejich kůži?
Takhle je to rozhodně mnohem příjemnější. Ale na druhou stranu je to zase veliká zodpovědnost, vybrat z dívek opravdu ty nejlepší, když vím, co všechno je pak čeká.
Už máte svoji favoritku na letošní korunku Miss?
Mám hned tři, ale zatím ještě nevím, jaké bych přiřadila první, druhé a třetí místo. Jména ale před finále prozradit nemůžu.
Setkáváme se v kadeřnickém studiu Jany Burdové, jak jste se seznámily a komu z kadeřníků svěřujete své vlasy?
S Janou jsme se seznámily při společné práci. Vlasy svěřuji několika kadeřnicím, ale Janě nejraději. Má velmi zajímavé nápady, rozumíme si a důvěřuji jí. Při focení nechávám na profesionálech a jejich kreativitě jak bude účes vypadat. V civilu dávám přednost přirozenosti, aby si vlasy odpočinuly.
Co zajímavého Vás v nejbližší době čeká?
Společně s Janou a Lucií Robinson připravujeme takový zajímavý projekt spojený s architekturou. Bude se realizovat v New Yorku ještě v březnu a pak bude putovat jako výstava, představí se i v českých městech. Na to se moc těším.
Kdo Vás bude česat, abyste na finále Miss byla v sobotu nejkrásnější?
No samozřejmě Jana. (smích)
Máte školu, modeling, spoustu pracovních zakázek, jak nejraději odpočíváte?
A to ještě připravuji zahájení činnosti své nadace, máte pravdu, volného času mám opravdu málo. Proto nejraději odpočívám doma v Opočně s rodinou, sestrami a s přítelem. Teď už se strašně moc těším na Velikonoce, že si všechny užiju.
Věnujete se modelingu, z jedné vaší sestřičky bude možná muzikálová hvězda, co z té druhé?
V jedenácti je to ještě těžké posoudit, navíc má spoustu zájmů, takže to se teprve uvidí.
Jste takové samostatné a ambiciózní po mamince?
Nevím, asi je to spíš v nás samotných. Rodiče nás nikdy do ničeho nenutili, jen nás podporovali v tom, co nás baví a co bychom chtěly dělat.
Vy jako správný kozoroh musíte přece zvládnout a vydržet všechno.
To je pravda, my kozorozi jsme tvrdí.
Jak a kdy vlastně slavíte narozeniny, když jste se narodila mamince jako dáreček pod stromeček?
Začínám slavit vždycky v pátek nebo v sobotu před Štědrým dnem a protáhnu si to až do Silvestra.

Taťána Kuchařová aneb co víte či nevíte o Miss World 2006:

- Taťána Kuchařová je úspěšnou modelkou z Opočna. Získala tituly Miss České republiky 2006, Miss Sympatie České republiky 2006 a jako první Češka v historii získala titul Miss World 2006. Soutěž se uskutečnila v polské Varšavě a Taťána uspěla mezi 104 soutěžícími.
- Jako úřadující Miss World vydělala během roku miliony dolarů, které jsou všechny použité na charitativní účely.
- Taťána dokončila studium na pražském gymnáziu Josefa Škvoreckého a v současné době studuje na soukromé Vysoké škole veřejné správy a mezinárodních vztahů.
- V americkém Las Vegas byla společně s výpravou soustředění letošních finalistek Miss ČR v americkém státě Nevada.
- Má ráda elegantní ženskou a ležérní módu, styly střídá podle příležitosti a nálady.
- Přítelem Taťány je pražský radní Milan Richter.
- Má dvě mladší sestry, patnáctiletá Livie se dostala na pražskou Ježkovu konzervatoř, kde bude studovat obor muzikál.