Zpráva z webu kapely (sobota):

Ahoj naši věrní fanoušci a všichni kdo jste spojeni s naším osudem. Včera na koncertě v městkých sálech nám navždy odešel nás nejlepší kamarád a výborný bubeník Ládík. Byl to člověk, který svůj život věnoval hudbě a lásce. Bohužel člověk míní a život mění. Je pro nás hrozně těžké se s touto ztrátou vyrovnat, ale víme, že Ládík by si přál, aby osud FM pokračoval. Pochopte prosím, že fórum je v tuto chvíli nedostupné, chceme být loajální k rodině našeho kamaráda, která spolu s námi všemi sdílí bolest, která nás tak nečekaně zasáhla. Ládík byl a bude součástí našich srdcí. Ládíku, náš letítý kamaráde, sbohem.

Fate Magazine jsou David – zpěv, piano, kytara, Martin - kytara, doprovodný zpěv, programování, Richard - baskytara, doprovodný zpěv, Radovan - kytara, doprovodný zpěv, Láďa – bicí.

Oficiální zpráva z PR agentury:

Bubeník kapely FATE MAGAZINE Láďa Špecián navždy odešel. Zemřel v 39 letech.

Není to tak dlouho, co kapela natáčela klip s Adolfem Zíkou nazvaný 13.komnata, který přislíbily nasadit v brzké době mnohá rádia a hudební TV pořady a Fate Magazine už otevřeli svojí „třináctou komnatu“ i v životě.

Zcela náhle a nečekaně zemřel hned po odehraném koncertě v Teplicích v pátek 17. dubna bubeník a duše kapely Láďa Špecián. Bylo mu 39 let .

Martin Kolařík, kapelník Fate Magazine, ke smrti svého dlouholetého kamaráda říká: „Je pro nás hrozně těžké se s touto ztrátou vyrovnat, ale víme, že Ládík by si přál, aby osud Fate Magazine pokračoval. Proto jsme se rozhodli, že budeme koncertovat dál a všem závazkům dostojíme. Pochopte nás, prosím, že jsme prozatím omezili fórum na našich web stránkách, chceme být loajální k rodině našeho kamaráda, která spolu s námi všemi sdílí bolest, která nás tak nečekaně zasáhla. Ládík byl a bude součástí našich srdcí.

Posledním klipem, na kterém Láďa hraje, je právě zmiňovaná 13.komnata. Zanechal však zřetelnou stopu na veškerých nahrávkách a činnosti kapely Fate Magazine vůbec.

Fate Magazine byli Láďa – bicí , David – zpěv, piano, kytara, Martin - kytara, doprovodný zpěv, programování, Richard - baskytara, doprovodný zpěv a Radovan - kytara, doprovodný zpěv.

Fate Magazine jsou - David – zpěv, piano, kytara, Martin - kytara, doprovodný zpěv, programování, Richard - baskytara, doprovodný zpěv a Radovan - kytara, doprovodný zpěv.

Kredit: foto Daniel Sandner pro RGM Entertainment.

Více info na www.fatemagazine.eu a www.rgm.cz.

Přehled koncertů-pravidelná aktualizace na www.fatemagazine.eu a www.rgm.cz:

01. 05. 2009 - Prvomájová veselice, Větruše , Ústí n.L.

01. 05. 2009 - Slavnosti města, Bílina

30. 05. 2009 - Hudební festival, Jirkov u Chomutova

30. 05. 2009 - Lázeňská sezóna Teplická scéna, Teplice

12. 06. 2009 - Festival Votvírák, Milovice

19. 06. 2009 - Pod Lampou, Plzeň, s Mandrage

20. 06. 2009 – Festival Slavkov u Brna

20. 06. 2009 – Sobofest, Sobotka u Ml.Boleslavi

26. 06. 2009 - Wake Up letní festival, Znojmo

27. 06. 2009 - Letní festival Kunčice

18. 07. 2009 - Harrachovské pivní slavnosti

26. 07. 2009 - Benátská noc-Malá Skála

14. 08. 2009 - Farská Louka s Markem Ztraceným, Lomnice nad Lužnicí