„Z nádraží jedu přes Benešovo náměstí do Alejní. Pak se točím u očkovacího centra u sportovní haly na Stínadlech a vracím se po stejné trase zpět,“ popisuje trasu. Na ní se během své směny otočí několikrát. Střídá se s kolegou na ranní a odpolední šichtě.

„Stává se také, že po cestě ke stadionu za poslední nástupní stanicí v Alejní ulici jde starší paní v roušce a s hůlkou v ruce. Hned mi je jasné, že míří na očkování. Tak přibrzdím a nechám ji nastoupit,“ vypráví.
Počty cestujících kolísají během dne. „Někdy to je více dopoledne, jindy zase po obědě. Lidé se mnou jezdí spíše k centru, zpět někdy jedu i prázdný. V první den ve středu jsme dopravili do centra 70 seniorů,“ ukazuje desky se statistikou.

Speciální autobusovou linku zřídilo jako doplňkovou službu pro občany město Teplice. Cestující za jízdu neplatí. Mikrobus jezdí mezi hlavním nádražím a očkovacím centrem v pravidelných půlhodinových intervalech s dalšími zastávkami na Benešově náměstí a v Alejní ulici. První spoj podle jízdního řádu vyjíždí v 7.15 od hlavního nádraží. Poslední odveze lidi od Sportarény v 19.39.

Jízdní řád je jednoduchý. Vždy ve čtvrt a tři čtvrtě odjíždí mikrobus ze stanice naproti vlakovému nádraží. Pokračuje na Benešák a do Alejní ulice. Od očkovacího centra odjíždí vždy devět minut po celé a devět minut po půl.