ADRENALINOVÝ DEN U OLYMPIA CENTRA TEPLICE 10:00 - 18:00

10:00 Otevření atrakcí a zahájení soutěží o zajímavé ceny

12:00 Start bungee jumpingu (až do 17:00 zdarma!!!)

13:00 Hrbnou do strun hudebníci z Red Hot Chilli Peppers revival

14:00 Hodina H, den D nastal - Velké finále o Ford Fiesta je tady!!!

PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI V AUTO ZA VÍCE JAK 250 TISÍC KORUN!

Soutěž, která odstartovala již 1. dubna

Jestliže jste nakoupili nad 500 Kč v období od 1.4. do 20.6.2010, vyplnili registrační lístek a především odpověděli na soutěžní otázku “Jaká bude návštěvnost Olympia centra Teplice v období 1.4.- 20.6.2010?“, přijďte do teplického Olympia centra v sobotu 26.6.2010. Ve 14 hodin bude zveřejněna návštěvnost za dané období a šest nejbližších tipů, mezi nimiž může být právě ten váš, postoupí do finále. Podmínkou postupu do slavnostního finále je osobní účast registrovaných na slavnostním finále. V případě, že vaše jméno bude mezi postupujícími a vy nebudete osobně přítomni, budete nahrazeni dalším účastníkem v pořadí (dle přesnosti tipu a času doručení registrace). Čeká na vás deset dovednostních finálových disciplín, méně či více náročných, ve kterých zažijete radost, překvapení, přemýšlení a především zábavu. Jednoho z vás čeká na konci vysněný klíč od Fordu Fiesta, kterým můžete odjet třeba na letošní dovolenou. Ale ani ostatní finalisté nepřijdou zkrátka. Olympia centrum Teplice si pro vás připravilo další ceny v podobě poukázek na dovolenou nebo poukázek do zdejších prodejen. Všichni finalisté navíc obdrží předplatné Teplického deníku!

15:15 exhibiční vystoupení polykače mečů. Někdo má rád jahody či maliny, někdo zase meče. Show při, které se tají dech!

16:15 exhibiční vystoupení českého siláka Jaromíra Bakalíka

UPOZORNĚNÍ POLICIE: U Olympie se bude kumulovat větší počet lidí, policie nabádá k ostražitosti.

Pozor v davu na kapsáře, radí lidem policie

V sobotu pozor na zhuštění dopravy v okolí Srbic. U Olympie se koná velké finále soutěže o auto. Vše se bude odehrávat na přilehlém parkovišti. Nicméně očekávané návaly lidí mohou ucpat příjezdové cesty podobně, jako tomu bylo v případě vystoupení Superstar v zimě. Policie posílí v dané lokalitě hlídky. Zvláštní opatření se zatím nechystají, nicméně uniformovaní i lidé v „policejním“ civilu budou celou akci monitorovat. V případě jakýchkoliv deliktů jsou připraveni zareagovat. Přesto je třeba si dát pozor na kapsáře, protože takovéto masy lidí jsou pro zlodějíčky velkým lákadlem. Proto také policie nabádá k tomu, aby si lidé dávali větší pozor na své věci a ve vozidlech nenechávali zbytečně vystavené zakoupené zboží. Daná lokalita spadá pod správní obvod Trnovany, sem se také lidé v případě problémů mohou obrátit. (pem)

17:55 předání cen vítězům soutěže "Může být Váš!"

18:00 Vystoupí skupina Kabát revival

VŠE O SOUTĚŽI

Soutěž, která odstartovala již 1.4.2010, právě vrcholí. Jestliže jste nakoupili nad 500 Kč v období od 1.4. do 20.6.2010, vyplnili registrační lístek a především odpověděli na soutěžní otázku “Jaká bude návštěvnost Olympia centra Teplice v období 1.4.- 20.6.2010?“, přijďte do teplického Olympia centra v sobotu 26.6.2010. Ve 14 hodin bude zveřejněna návštěvnost za dané období a šest nejbližších tipů, mezi nimiž může být právě ten váš, postoupí do finále. Podmínkou postupu do slavnostního finále je osobní účast registrovaných na slavnostním finále. V případě, že vaše jméno bude mezi postupujícími a vy nebudete osobně přítomni, budete nahrazeni dalším účastníkem v pořadí (dle přesnosti tipu a času doručení registrace). Čeká na vás deset dovednostních finálových disciplín, méně či více náročných, ve kterých zažijete radost, překvapení, přemýšlení a především zábavu. Jednoho z vás čeká na konci vysněný klíč od Fordu Fiesta, kterým můžete odjet třeba na letošní dovolenou.


Ale ani ostatní finalisté nepřijdou zkrátka. Olympia centrum Teplice si pro vás připravilo další ceny v podobě poukázek na dovolenou nebo poukázek do zdejších prodejen. Všichni finalisté navíc obdrží předplatné Teplického deníku!

Jako podporu vezměte svoji rodinu, která vám zajisté bude oporou, jenž je velmi důležitá. V případě, že se nebudete moci zúčastnit ze zdravotních důvodů některé z disciplín, můžete si právě z řad rodinných příslušníků zvolit náhradníka, který bude soutěžit za vás po celou dobu soutěže. Určitě si také nezapomeňte vzít platné doklady totožnosti. Jistě by vás mrzelo, nechat si ujít možnost vyhrát nové auto! Více na www.olympia-tp.cz. Na své si přijdou i ostatní návštěvníci, kteří se nezúčastnili soutěže. V rámci Adrenalinového dne je připraveno mnoho atrakcí, zábavy a soutěží o zajímavé ceny. Jsou připraveny dětské atrakce jako je skluzavka Titanic, vodní svět, skákací hrad, horolezecká stěna, pro odvážlivé bungee jumping a mnoho dalších. Exhibiční vystoupení držitelů Guinessových rekordů a koncerty revivalových skupin Red Hot Chilli Peppers a Kabát budou příjemným zpestřením celého odpoledního programu.


ČLÁNEK A FOTO AKCE OLYMPIE SOUTĚŽ O FIESTU HLEDEJTE V PONDĚLNÍM TEPLICKÉM DENÍKU. VIDEO A FOTOGALERIE BUDOU I NA WEBU.