Práce budou provádět Vodohospodářské stavby Teplice. Pozor na dopravní značení.

Vlastní demolice částí mostu pro opravu má začít od pondělka příštího týdne a potrvá osm dnů. Druhá demoliční etapa je pak naplánována na červenec.

Silnice bude pod mostem neprůjezdná a při demolici nepůjde tudy ani procházet. Jinak zde budou mít chodci vymezen přesný prostor pro cestu třeba z Alejní ulice ke škole nebo na stadion.

Autem ke stadionu se dá přijet okolo soudu nebo z druhé strany od Řetenic.

Parkoviště u zimního stadionu je ve všední dny hojně využíváno. Především proto, že se zde neplatí. Ale teď je prostor pod mostem omezen, což znamená ubrání míst. Dá se tedy očekávat větší boj o plochu ve zbylé zprovozněné části parkovací plochy. A nebo zajet s autem jinam. „Našel jsem ráno jedno volné místečko u Lověny," říkal Deníku včera v poledne Milan Pačátek. Podobně tak hledal po městě volné místo motorista Jan Novotný. Nakonec zaparkoval na Tržním náměstí. U zimního stadionu bylo beznadějně plno.

------------------------

Kde se dá v centru města parkovat zdarma, když ubyla místa u zimáku? Hodinu a půl bez placení můžete nechat auto ve Fontáně. Na Tržním náměstí se neplatí celý den a nebo v uličkách u Lověny. Ale třeba i u Zahradního domu v uličce k finančnímu úřadu či u knihovny.