Nezbyde vám tedy nic jiného, pokud tedy odmítnete občerstvení ukohoutku na WC, využít místních služeb. Aty nejsou zrovna levné. Chlebíček vprůměru za 13korun, gulášek za 50a nebo klobáska za 40korun. Opití nemluvě. Kdo neholduje pivu a má zájem si zakoupit alkoholické nápoje, musí sáhnout hlouběji do kapes. Na druhou stranu pod vidinou toho, že ples je jednou za čas, toudělá.

Splesy se vTeplicích nyní rozhodl pytel. Ty matirutní střídají podnikové. Svůj ples mají například za sebou studenti zhotelové školy, konkrétně ze třídy HŠ 4.B. Jejich program byl laděný do stylu pralesní džungle. Po klasickém nástupu a ošerpování maturitní stužkou nechyběla tradiční volenka. Opředtančení se postarali reprezentanti tanečního klubu Styl Dance Teplic Tomáš Macek a Tereza Grodlová, kteří předvedli ukázky zlatisko americkýchtanců.

Ani na tommto plese nechyběla tombola. Vdnešní době bez pomoci sponzorů už prakticky nemožná.. Program během plesu probíhal vkavárně, na malém sále, vpivnici a také vbaru.

Aco se nosí? Upánů je to oblek. Vprobíhající plesové sezoně udam vévodí nejen pastelové barvy, ale ilesklé materiály sodstíny zlaté a zlatohnědé barvy. Posměšky riskují dívky všatech ve stylu „sladká princezna“.

Vyztužené kruhy se spodnicí, volánky a image rádoby princezny jsou naprosto mimo současné módní trendy.

Když nechcete šaty kupovat, můžete zvolit půjčovny společenských šatů. Plesové šaty tu dámy seženou zhruba od 1000do 2500korun se zápůjčkou na tři dny.