Alespoň tedy o půl dvanácté, kdy kino poprvé pro veřejnost otvíralo. Ty davy ovšem přišly po obědě, když byl na programu drak. Totiž americký film Jak vycvičit draka.

Z pohledu do rezervačního systému Palace Cinemas vyplývá, že hodně zájemců si filmy rezervovalo právě přes internet. Například Miroslav Márta si takto “zamluvil“ vstupenky na Souboj Titánů.

„Všiml jsem si, že už je na něj jen málo volných míst, a proto jsem si je šel radši koupit v předstihu.“

První film, který tu promítali, byl Příběh hraček. Vstupenky až do konce týdne zatím stojí 99 korun na všechna představení bez rozdílu. Jinak přijde na 149 korun na normální projekci a 199 korun, je možné ovšem získat slevovou kartu.

Forum, kde se multikino nachází, zavírá ve 22 hodin, parkoviště o půlnoci. Filmy začínají i těsně před 22. hodinou. „Je to všechno domluveno tak, aby lidé mohli v klidu odejít domů,“ dodala k tomu Dita Kubánková, mluvčí Palace Cinemas.

V přísálí je možné si z obrovských prosklených kotlů nakoupit popcorn, to je ostatně to první, co návštěvníka multikina doslova praští přes oči. Samozřejmě něco k pití a další pochutinu tu mají také.

„Jsme rádi, že můžeme rozšířit svou činnost do Ústí,“ uvedl David Horáček, generální ředitel Palace Cinemas. „Chceme místním přinést další možnost jak prožít skvělý večer.“