V Česku se průměrně prodává benzin za 32,79 Kč/l a litr nafty řidiči koupí v průměru za 32,35 koruny. Nejvýhodněji natankují řidiči Natural v Královéhradeckém a Karlovarském. Naopak v Plzeňském či Jihomoravském kraji se už cena Naturalu 95 přehoupla přes hranici třiatřiceti korun za litr. Nafta je nejlevnější v Jihočeském a Pardubickém kraji, nejdráž řidiči natankují v Plzeňském kraji
V Ústeckém kraji jsou nejvyšší ceny na Chomutovsku, Ústecku a Litoměřicku. Nadále platí, že ve všech sedmi okresech je nafta levnější než benzin. Nejméně stojí nafta na Teplicku, kde lze litr pořídit v průměru za 31,89 koruny. Natural 95 je nejlevnější na Mostecku. V regionu, kde se ceny po delší době přiblížily těm v okolních okresech, stojí litr Naturalu 95 v průměru 32,43 koruny.
I přes rostoucí ceny jsou čerpací stanice v Ústeckém kraji oblíbené u řidičů ze sousedního Německa. Automobily s německou státní poznávací značkou tak lze zejména o víkendech potkat u čerpacích pump v pohraničí. Některé sítě drží i díky velkému zájmu motoristů ceny výrazně níž, než je průměr. Například v Chlumci na Ústecku bylo ve středu večer možné natankovat naftu za 30,50 koruny, Natural 95 za 31,50 koruny.