Místo nábytku bylo do včera v místnostech doslova zeleno. V květináčích zde vyrůstala marihuana, která byla určena pro černý trh. Teplé pelíšky vyhřívaly speciální lampy, pro které zde byla upravena elektroinstalace v hodnotě milionů korun.
Ve středu ráno zásahovka v objetku pozatýkala tři cizince.

„Při následné domovní prohlídce policie našla v místnostech pět tisíc vzrostlých rostlin konopí. Na trhu by se daly prodat v hodnotě pěti milionů korun,“ uvedl na místě novinářům Daniel Vítek, mluvčí teplické policie.
Na organizovaném a připraveném zásahu se podílela včera ráno také cizinecká policie, podobně jako v pondělí v Bílině. Na Kyselce policie rovněž zajistila jednu pěstírnu. Nebyla však takového rozsahu.

Ve středu šlo o pět tisíc rostlin. Celý areál objektu včetně parkoviště policisté uzavřeli.

V současné době už hotel nefunguje, je zde ubytovna. Pěstitelé se umístili v horní části, které měli od provozovatele v pronájmu. Okna neprodyšně uzavřeli.

Policie se na zátah připravovala už delší dobu. Objekt průběžně monitorovala. O tom, že zde pěstitelé pracovali prakticky čtyřiadvacet hodin, svědčí fakt, že zde také měli provizorně upravené místo pro „bydlení“, včetně připojení k internetu a kuchyňského koutku s hromadou balíčků čínských polévek.
⋌Pokračování na straně 3

Jde o hotel na vyhlášené silnici E55, Teplice – Dubí. Objeveno zde bylo okolo 5 tisíc rostlin. Má jít o největší pěstírnu svého druhu na severu Čech.

Více ve čtvrtečním Deníku!

ZE ZÁSAHU PŘINESEME V ČTVRTEK VIDEO!!!