Z důvodu opravy havárie na vodovodním zařízení bude dnes tj. 23.1.2017 od 9:00 hod do cca 15:00 hod přerušena dodávka pitné vody v Teplicích v částech Řetenice, Novosedlice, Trnovany a centrum. Zdroj SčVK.

Doplňujeme, že prasklo potrubí v oblasti křižovatky Lounská - Ruská. Podle mluvčí společnosti SčVK Ivety Kardianové se intenzívně pracuje na obnovení dodávek vody. Cisterny přistavit v tomto počasí není možné. 

Čtěte také: Pozor na vaše vodoměry! Máte je dobře izolovány, aby nezmrzly?

Přerušená dodávka vody omezila provoz některých úřadů, škol, a také obchodů. Na odpoledne mimořádně přerušil z technických důvodů svoji činnost magistrát. Bez vody nefungují ani na soudu. Například Gymnázium Teplice také mimořádně pro dnešní den kvůli poruše vody ukončilo vyučování. Zprávu o tom mají na svém webu. Provoz kvůli poruše na vodovodním řadu musela také omezit Galerie Teplice, jak uvádí na svých webových stránkách.

A porucha je hlášená také z Duchcova…

Z důvodu opravy havárie na vodovodním zařízení bude dnes tj. 23.1.2017 od 9:00 hod do cca 14:00 hod přerušena dodávka pitné vody v Duchcově v ulicích Malá okružní, Sochorova, Fügnerova, Jiráskova a Dělnická. 

A UŽ JSTE ČETLI TOTO? Líbilo by se vám v Teplicích koupaliště u vodojemu? Nebo na Třešňovce?