Kompletní pravidla

Redakce Teplického deníku vyhlašuje letní prázdninovou fotosoutěž pro milovníky fotografování z Teplicka, přírody a aktivního životního stylu. Posílejte své snímky z dovolených, prázdninových zážitků, výletů nebo třeba užívání klidu u vody. Fantazii se meze nekladou, takže se pochlubte vším, co pro vás představuje prázdniny.

Snímky na aktuální téma můžete posílat na adresu Deníku: teplicky@denik.cz.

Ke snímku připojte jméno a příjmení autora, v kterém městě nebo obci bydlíte a také kdy a kde jste ho pořídili, případně kratší popis. A také přidejte zpětný telefonický kontakt. Do předmětu v e-mailu uveďte heslo Fotosoutěž.

Nejlepší povedené snímky postupně zveřejníme v novinách a také budou k vidění na webu. Na soutěži se podílí cestovní kancelář FIRO-tour, která dodá hlavní cenu – poukázku 5000 korun na zájezd (platí pro jakýkoliv zájezd s cestovní kanceláří FIRO-tour, platnost 1 rok od vystavení). Soutěž bude uzavřena s posledním prázdninovým dnem. Do soutěže můžete zaslat na jedno jméno maximálně tři snímky.

Rozhodne hlasování na webu, ale i kupony v novinách

Z přišlých snímku porota složená ze tří fotografů Deníku vybere dvacet do velkého finále. Těchto dvacet bude soutěžit o tři ceny: 1. 5000 korun na zájezd (poukázka) , 2. foťák a 3. porcelánový podnos. První tři s nejvyšším počtem hlasů obdrží již zmíněné hodnotné ceny. Hlasování bude probíhat od 10. do 22. září (23:59) na našich webových stránkách a NOVĚ pomocí kuponů v tištěné podobě Teplického deníku. Počty hlasů se budou sčítat. Hlasovací kupony vyjdou několikrát v novinách (10.9.-22.9.2015, dny upřesníme). Hodnota jednoho novinového kuponu se určí až na konci hlasování. Vypočítá se totiž tímto způsobem: vezme se počet hlasů vítěz internetového hlasování a vydělí se počtem hlasovacích dnů. A to pak bude hodnota jednoho zaslaného novinového kuponu. ORIGINÁL kupony doručte na adresu redakce Teplického deníku – Kapelní 4, 415 01 Teplice nejpozději do 25.9. 2015.

Předání hlavní ceny proběhne za přítomnosti regionální vedoucí FIRO – tour v redakci Teplického deníku.
Těšíme se na vaše fotografie,
Váš Teplický deník!

KDO USPĚL V SOUTĚŽI NEJ FOTO V ROCE 2014 ZDE