„Pošta Dubí 1 otevřela 1. prosince. Na poště jsou tři přepážky. Tato pošta je bezbariérová. Klienti zde můžou využívat služby CzechPOINT," řekla Marta Selicharová, tisková mluvčí České pošty a dodala: „Otevírací hodiny pro veřejnost jsou na této poště: po pá 8 18 hodin so 9 12 hodin."

Vedení pošty už předloni omezilo otevírací doby na pobočkách v Pozorce a v Bystřici a nově je chce zavřít úplně. „Pošta Dubí 1 se přestěhuje do nových prostor. Pošta Dubí 3 bude otevřena v omezených hodinách pro veřejnost do 31. 12. 2014 a od 1. 1. 2015 bude otevřen v Pozorce Partner II," sdělila tisková mluvčí České pošty.

Potěšující zprávou pro Dubí je, že ve městě už vznikla frančíza Partner Dubí 2, která je naproti bývalé pobočce Dubí 2. Provozuje ji soukromník. „V Dubí je již osmá pobočka České pošty v nové vizibilitě v rámci obvodu Ústí nad Labem z celkového počtu 19. Mám radost z tohoto okamžiku a právě proto bych chtěla vyjádřit poděkování všem, kteří se na tomto kroku podíleli. V neposlední řadě sloučení tří původních pošt v jednu novou pobočku je skutečně vstřícným gestem Města Dubí," uvedla Věra Krepindlová, manažerka obvodu Ústí nad Labem České pošty.(kos)