Nechyběly samozřejmě ani stánky s oblečením a karavany s občerstvením. Co však návštěvníci mohli marně hledat, byly prodejci sladkých dobrůtek, perníčků či tradičních výrobků. Ty zastupoval snad pouze jeden stánek a prodejce medoviny.
Okolí Proboštovského rybníka bylo okupované kolotoči. Ráj kolotočářských atrakcí nabízel neuvěřitelně mnoho možností, jak uspokojit dětskou dušičku a zároveň výrazně odlehčit peněžence. Ceny atrakcí stoupají a dítě se většinou nespokojí s pouze jednou jízdou na jednom kolotoči. Řvoucí ratolesti a rozzlobení rodiče tak nebyli ani na proboštovské pouti vyjímkou.
Rodiče či dospělé, kteří navštívili Antonínskou pouť letos poprvé zajisté překvapilo i vybírání desetikorunového vstupného do prostoru mezi kolotoče. Zaplatili vlastně za to, že měli možnost utrácet další peníze na kolotočích.
Děti byly zajisté spokojené, ke štěstí jim stačí zmrzlina, limonáda a několik jízd na kolotoči. Dospělí však uznají, že minulé ročníky tradiční Antonínské pouti byly trochu o něčem jiném. Potvrzují to i ohlasy návštěvníků. Ti od pouti stejně jako já očekávali asi mnohem víc.