Silničáři zde budou pokládat nový asfaltový koberec.

Ulice byla uzavřená už přes prázdniny, a to z důvodu výkopů. Do země se totiž dávalo nové potrubí, které bude už tuto zimu přivádět nové teplo do Prosetic a Šanova I. Paralelně zde proběhla rekonstrukce kanalizace.

Pozor také na to, že zde neprojede ani MHD, tak se nedivte, když s vámi autobus pojede jinudy. Info je rovněž na zastávkách, včetně toho, že místo trolejbusů linky č. 7 pojedou autobusy.

Uzávěra Mlýnské ulice (viz grafika) se totiž o víkendu dotkne provozu trolejbusové linky č. 7 a autobusové linky č. 121.

Obě linky budou v úseku mezi zastávkami Benešovo náměstí a Prosetice,škola vedeny po objízdné trase ulicemi Masarykova, Vrchlického, Svatopluka Čecha a U Hadích lázní. Linka č. 121 bude navíc zajíždět do zastávky Šanov I lázně.

OBJÍŽĎKA:

ul. Lípová,

U Kamenných lázní, propojka ulic Mlýnská a U Hadích lázní,

U Hadích lázní, Pražská,

Plynárenská, Bystřanská,

U Zámecké zahrady, Rooseveltova, Laubeho náměstí

Zastávky u divadla a Císařských lázní budou po dobu výluky pro linky č. 7 a 121 mimo provoz.

Zastávky Pražská pro směr do města budou přesunuty do náhradní zastávky, která bude v ulici U Hadích lázní za odbočením z ulice Pražská (na úrovni oploceného parkoviště).

Zastávka Kamenné lázně v obou směrech zůstane zachována, ale změní se směry odjezdů. Bude zde mimořádně zastavovat i linka č. 7 v obou směrech. Zastávka směrem na Šanov I bude sloužit k odjezdům do centra.

Zastávka směrem na Pražskou bude sloužit k odjezdům do Prosetic.

Zastávka Nové lázně v obou směrech zůstane zachována, ale změní se směry odjezdů. Bude zde zastavovat i linka č. 7 .Zastávka směrem na Šanov I bude sloužit k odjezdům do centra. Zastávka směrem na Pražskou bude sloužit k odjezdům do Prosetic. (pem)