Zastávka Valy přesunutá

Až do neděle do konce provozu MHD bude zastávka Valy pro linky č.483 a č.8 přemístěna do Bystřanské ulice a zastávka Císařské lázně směr centrum bude mimo provoz. Dále bude v sobotu posílen provoz po skončení závěrečného ohňostroje.

Omezení v ulicích, uzavírky

Tyto místní komunikace, budou v době zahájení 861. lázeňské sezony v Teplicích uzavřeny. Jsou to ulice Rooseveltova, U Zámku, U Divadla, Zelená, Papírová, Lázeňská, Krupská, parkoviště Dubská, U Radnice, ulice Dlouhá, náměstí Svobody a Mírové náměstí.

Pozor na své peněženky

Dvoudenní oslavy představují také velký příval lidí do Teplic. A pozor na to, že právě to také láká do Teplic zloděje. Tisícovky lidí v ulicích centra města jsou pro ně snadnou kořistí. Policie proto varuje, dávejte si pozor na své peněženky, kabelky a mobilní telefony. Policie zavádí na dobu oslav svá bezpečnostní opatření. V ulicích budou jak uniformovaní, tak policisté v civilu. Předchozí ročníky byly z pohledu krádeží až na drobné výjimky v poklidu. Nedejte zlodějům šanci ani letos!

Především je dobré mít peněženku na vhodném místě. V zadní kapse kalhot to není rozhodně to bezpečné. Zrovna tak mobil pověšený v pouzdře za pasem se může stát snadným cílem pro lapky. V davu pak ani nepoznáte, že vám někdo mobil z pouzdra vytáhl. Je také dobré zvážit, komu dávat peníze. Stánkařům za párek a pivo neváháte.

Ale podobné akce využívají také různí vychytrálkové, kteří z vás lákají peníze na různé neexistující nadace. Takže i na to si dejte pozor.

Lázeňské oslavy sledujte na webu teplického deníku.