Rekordní účast diváků, kteří v sobotu přišli do Hotelu Prince de Ligne, vypovídá o tom, že Tepličané podobné přehlídky milují. Choreografka a módní návrhářka Martina Tuháčková se tentokrát inspirovala nadcházející plesovou sezonou a čtvrtý ročník nazvala „Bude bál.“


V úvodním maškarním reji roztančily parket děti. Po nich se představili modelky a modelové v převážně černých malých a ve velkých večerních toaletách. Závěr patřil tradičně defilé nevěst. K vidění byla klasika i extravagance. Mimochodem, Martina Tuháčková bude autorkou kostýmů v připravovaném sci fi filmu Dalibora Stacha (Návrat cínové hole).


„Podle reakce diváků se domnívám, že se večer líbil, ale sama jsem si ho moc neužila. Měla jsem plné ruce práce v zákulisí,“ svěřila se návrhářka. Také modelka Kamila Polesná tvrdí, že atmosféra byla ještě lepší než loni. Škoda, že pořadatelé byli omezeni prostorem malého sálu.

Podle ní se v sobotu večer pohybovalo v hotelu na 200 diváků a účinkujících. „Bylo by dobře, kdyby se příští rok našel partner, který by nám byl pro charitu nabídl sponzorsky větší sál,“ konstatuje Polesná.

Další inforace v tištěné podobě deníku s datem 19. listopadu 2007