I když podle zpráv tedy nejde o konečnou verzi a ten, kdo ji vynesl tajně z kuluárů předčasně na veřejnost, to zřejmě nevěděl, hlavní hvězdy jsou již jasné. Měnit se budou ještě časy vystoupení.

„Proč to ale už dál tajit?" Takto zřejmě uvažoval ten, kdo neoficiální nástřel programu pustil bez souhlasu vedení DK Teplice mezi lidi. Deník ho objevil nasdílený na facebookových stránkách.

Faktem je, že v pořadí 859. zahájení lázeňské sezony bude v Teplicích v sobotu 25. a neděli 26. května. Jasné už ale je také to, že přijede Langerová, BSP, Kolář a nebo třeba Děda Mládek ilegal band. Chcete další jména?

Mezi těmi, kdo letos mají vystoupit na lázeňských oslavách, nebudou chybět ani revivalové kapely. Patřit jim bude scéna za domem kultury. Těšit se můžete na Motörhead Czech republic revival, Alanis Morissette revival nebo také Robie Williams revival.

U jednotlivých jmen záměrně neuvádíme časy jejich vystoupení, neboď nejsou ještě definitivní, ale nebojte, včas se je od nás dozvíte.

AbychoEva a Vašek.m zmínili také něco ze scény na zámku, tak uvádíme jmenovitě: Jan Budař, Jana Koubková, Michal Prokop a pozor: Eva a Vašek.

Abychom neuváděli jen jména, tak samozřejmě nebudou chybět stánky, včetně tradičního dobového tržiště. Ohňostroj dostal na starosti starý známý ohňostrůjce Jaroslav Novotný z České Lípy, jehož barevné divadlo na nebi vídáme už mnoho let zpátky. Městem projde v úvodu slavnostní průvod v čele s primátorem, který pak u Kolostujovy kašny celý dvoudenní maraton zahájí při pokřtění pramenů.

A ještě jedna věc. Pořadatel má příslib z obou staveb nákupních center v Teplicích (Galerie a Fontána), že během oslav velmi výrazně omezí provoz. Prakticky stavbu na tyto dny zastaví. Zjišťujeme další informace k lázeňské, zůstaňte s námi.(pem)