Můžete si vyzkoušet cvičení jógy pro děti i dospělé. K projížďce po parku budou přichystaná Rekola a budou zde stánky s workshopy, v rámci kterých si vyzkoušíte malovat na textil, plstit ovčí rouno či háčkovat. Jednodušší výrobky si děti mohou vyrobit v dětském koutku Salesiánského střediska Štěpána Trochty. Řada autorských výrobků bude na slavnosti také k zakoupení.

K vidění bude výstava obrázků Teplická NEJ, která představuje to nejzajímavější z historie i současnosti města Teplice. Naskytne se vám jedinečná příležitost k prohlídce Breinbauerových varhan v kostele sv. Alžběty, na které si můžete i zahrát.

K příjemnému poslechu v Mušli zahrají Tepličtí umělci Kytička na Stráni, Komorní sbor Teplice, Edafon a Iamme & Cermaque. O taneční vystoupení se postarají juniorky ze studia VIVAjump.

„Samozřejmě bude k dispozici i občerstvení, proto se nebojte vynechat nedělní oběd a ochutnejte něco dobrého ze stánků s mezinárodním občerstvením.

Program začne lekcí jógy ve 13:00 a od 14:00 do 20:00 bude probíhat hudební program, workshopy a prodej výrobků i občerstvení. Vstupné je pro všechny zdarma.

Živé Teplice pořádá spolek SAYFY z.s. za podpory Ústecké komunitní nadace a společnosti Centropol," zve na sousedskou slavnost Živé Teplice za organizátory Nikola Fialová Seifrtová.