V Česku se průměrně prodává benzin za 32,70 Kč/l a litr nafty řidiči koupí v průměru za 32,30 koruny. Nejvýhodněji natankují řidiči v Královéhradeckém, Pardubickém a Jihočeském kraji. Naopak v Praze či Jihomoravském kraji se už cena Naturalu 95 přehoupla přes hranici třiatřiceti korun za litr.
V Ústeckém kraji jsou nejvyšší ceny na Chomutovsku, Ústecku a Litoměřicku. Nadále platí, že ve všech sedmi okresech je nafta levnější než benzin. Nejméně stojí nafta na Teplicku, kde lze litr pořídit v průměru za 31,84 koruny. Natural 95 je nejlevnější na Mostecku. V regionu, kde se ceny po delší době přiblížily těm v okolních okresech, stojí litr Naturalu 95 v průměru 32,26 koruny.
V sousedním Německu jsou velké rozdíly mezi cenami nejprodávanějšího benzinu, který v průměru stojí podle serveru www.fuel-prices-europe.info v přepočtu 40,44 Kč/l, a naftou. Její cena je v přepočtu 34,42 koruny za litr. Automobily s německou státní poznávací značkou tak zejména o víkendech lze často potkat u čerpacích pump v pohraničí.