Vy, vaši příbuzní či známí si po stažení této aplikace zdarma z Market store do svého telefonu mohou aktuálně přečíst, co se právě děje v jejich blízkém okolí. Náhled do Market store ZDE.

Pro majitele iPhonu je před dokončením nová verze aplikace Deníku, která již také umožní vyhledávání informací dle jednotlivých okresů. A aplikace pro iPady na sebe nenechá dlouho čekat. Pro VLP je vytváří společnost Newslab, s.r.o.

Jsme tak stále v čele deníkářských vydavatelských domů v ČR, které svým čtenářům nabízejí kromě tištěných vydání a webových stránek také speciální aplikace pro nové platformy.

Aktuálně, rychle a věcně to je web Teplického deníku. Spojení Deníku a Vás funguje, čísla mluví jasnou řečí: od ledna jste si už www.teplickydenik.cz zobrazili více jak 1,7 milionkrát! Děkujeme!

Web Teplického deníku je aktualizovaný každý den a to několikrát. Najdete na něm nejčerstvější zprávy z dopravy, společnosti, sportu a kultury. Bohaté fotogalerie z akcí, videa, ankety, soutěže a diskuze jsou samozřejmostí. Web nekopíruje noviny. Ty jsou základním nositelem komplexních informací ze všech oblastí lidského života: politika, ekonomika, školství, společnost, zdraví a mnoho dalšího.

Věříme, že nám budete věrni i nadále a budete si se zájmem a chutí číst Teplický deník!

PODÍVEJTE SE: TOP události v teplickém okresu v roce 2010!