Stejně jako v loňském roce zaštítí roadshow Asociace dentálních hygienistek. V minulých letech roadshow oslovila přes 48 000 návštěvníků, kteří díky konzultaci získali nové vědomosti z oblasti péče o ústní dutinu a o dentálním zdraví.

Kamion můžete navštívit 15. května na parkovišti u OC Olympia v Teplicích od 10 do 18 hodin.

Pravidelná návštěva ordinace dentální hygieny není mezi Čechy samozřejmostí. Podle průzkumu realizovaného mezi 4 792 návštěvníky roadshow v loňském roce tak pravidelně činí pouze 31 % Čechů. V západní Evropě se však jedná o běžnou součást života.

„Lidé si začínají uvědomovat přínos dentální hygieny, která pomáhá udržovat zuby zdravé. Procento lidí, kteří hygienistku pravidelně navštěvují, je však stále velmi nízké. Zubaři řeší již vzniklé problémy, my se je snažíme minimalizovat. Jsme proto rádi, že se můžeme podílet na akci Zdravý úsměv pro každého, a šířit tak mezi Čechy povědomí o důležitosti dentální hygieny," říká dentální hygienistka Bc. Hana Kučová.

Více informací, fotografie, plán akcí a další zajímavosti naleznete na webových stránkách: www.zdravyusmevprokazdeho.cz (r)