Líbila se vám?
Jsem nadšená! Musím přiznat, že to je ostuda. S Moravcovými se hodně přátelím, ale na jejich přehlídce jsem jako divák byla poprvé. Nemůžu tedy porovnávat, ale zážitek to byl ohromný, umocněný prostředím Krušnohorského divadla.
Vzpomněla jste si na své první taneční krůčky na tomto jevišti?
Samozřejmě, okamžitě se mi to promítlo a bylo to moc příjemné. Šaty byly krásné, holky byly nádherné…
Nezatoužila jste stát na jevišti s nimi?
Já jsem si vzpomněla, samozřejmě. Když člověk sedí v hledišti a zná–li to prostředí, ani to jinak být nemůže. Ale já mám jeviště divadla spojeno především s tím tancováním, to bylo pro mě vždycky prvořadé.
Neplánuiete, že byste se k tanci vrátila?
Tak že bych v současné době vyloženě chtěla tančit, to už ne. Teď chodím hodně s Olgou Šípkovou na aerobic. Nicméně to tancování je trošku jiné a já ještě nemám natolik odrostlé dítě, abych ukrojila tolik času, kolik bych na tanec potřebovala. Ale cítím, že někdy, možná, bych si to ještě ráda zkusila.
A váš návrat na módní mola?
Tak to je ještě dál. A když už, tak hodně rekreačně. Abych se vyloženě živila modelingem, to určitě ne. Dneska už mám hodně jiné preference a pokud bych ho někdy dělala, pak jenom pro zábavu.
A jak vám funguje rodina a mateřství?

Úžasně! Jsem nejlepší a nejspokojenější maminka na světě. A hlavně mám nejlepší dítě na světě (smích). Ne, opravdu, mám hrozně hodné děťátko. Mám pocit, že se mi život krásně vyřešil. Jakmile se vám narodí dítě, najednou to má člověk v sobě všechno srovnané, už neřeší, čím se trápil kdysi, všechno je to pryč. Je to úžasný pocit a rozhodně bych už svůj život nevrátila zpátky, ani bych ho nevyměnila za nic na světě.