Fotbalový fanoušek z Teplic se v neděli radoval nejen z vítězství domácích na Stínadlech, ale také ze své výhry, kterou mu zajistil jeho perfektní odhad.

close Tiket Chance. info Zdroj: Se svolením sázkové kanceláře Chance zoom_in Tiket Chance. Na pobočce Chance si vsadil na výsledky šesti fotbalových duelů. Zaměřil se na různá utkání z anglické, španělské, německé i tuzemské první ligy a na finále Afrického poháru národů.

Důvěra v papírově slabší týmy se mu vyplatila. Nejvyšší kurz 3,73:1 trefil, když Sevilla porazila madridské Atlético 1:0.

Správně tipoval také triumf Manchesteru United, který se utkal s favorizovanější Aston Villou.

Další vysoký kurz mu přihrálo Pobřeží slonoviny. To ještě půl hodiny před koncem nad Nigérií prohrávalo, nakonec však ovládlo africký šampionát.

„Kdyby některý ze zápasů nevyšel podle sázkařova očekávání, jeho 580korunový vklad by byl v nenávratnu. Protože mu ale všechno na tiketu vyšlo správně, získal v celkovém kurzu 146,20:1 částku v hodnotě 84 793 korun,“ sdělila mluvčí Chance, Markéta Světlíková.

Odvážný tiket na fotbalové zápasy různých lig po světě přinesl výhru přesahující 80 tisíc korun. Výběr outsiderů se ukázal jako klíč k úspěchu.

Takto vypadá kotel v Teplicích

Kotel Teplic | Video: Deník/František Bílek