Jedna z nejpopulárnějších tváří televizní obrazovky přijede na pozvání Antonína Moravce do jeho besedního pořadu představit nejen sebe, ale i několik písní ze svého nového CD. Vtipný řidič televizního taxíku je totiž krom svých nesporných moderátorských a hereckých kvalit i velmi dobrý muzikant. Společně s Daliborem Gondíkem a Jakubem Wehrenbergem jsou členy skupiny Hamleti, koneckonců na Alešovi muzikantské kvality upozornil při minulém Setkání s … právě Dalibor Gondík.

Aleš Háma pochází z Karlových Varů a 6. května oslavil 39. narozeniny. Po absolvování pražské konzervatoře nastoupil do kladenského divadla a poté pracoval 2 roky v USA. Po návratu působil 6 let jako moderátor Frekvence 1. Má za sebou řadu odmoderovaných prestižních akcí v češtině i angličtině, v televizi jsme ho mohli vidět např. jako kolegu Moniky Absolonové při moderování Atleta roku. S Monikou se také střetává v divadelní úpravě známých Světáků. Má za sebou i několik úspěšných muzikálových rolí v muzikálech Dracula, Producenti, Limonádový Joe či Adéla ještě nevečeřela.

„Aleš je velice vtipný vypravěč a jsem přesvědčen, že návštěvníci pravidelného Setkání s … se mohou těšit na pohodový večer plný zábavy a poutavého vyprávění. Vstupenky si zájemci mohou zakoupit v Hudebninách na Masarykově tř. Vstupné stojí 150,- Kč a vstupenky lze rezervovat i na mailu zahradni.dum@seznam.cz. O akci se též dočtete na www.mala-pariz.cz, stejně jako o jiných připravovaných akcích v Zahradním domě," zve na zítřejší setkání Antonín Moravec.