Neprůjezdná je také na dvou úsecích silnice třetí třídy ze Sebuzína na Ústecku a Tlučení na Litoměřicku. Tam je ale důvodem kácení stromů, které by mělo do večera skončit.
Husté sněžení a silný vítr zkomplikovaly v sobotu dopravu v kraji, problémy byly i na D8 v úseku Řehlovice - Krásný Les. Dnes se ale počasí uklidnilo a žádné vážné problémy hlášeny nejsou. Silnice jsou s opatrností sjízdné, hlavní tahy jsou většinou holé a mokré, místy se zbytky rozbředlého sněhu. Na silnicích nižších tříd leží vrstva sněhu, hlavně v horských oblastech je na silnicích silná vrstva ujetého sněhu a mohou se tam tvořit vyjeté koleje. Pro auta bez zimní výbavy jsou nesjízdné.
Místy se na silnicích může objevit námraza, na silnici 27 na ledě havaroval osobní automobil u Obrnic na Mostecku. Skončil v příkopu, řidič ale vyvázl bez zranění. Mimo silnici skončil i řidič osobního auta, který havaroval na silnici 253 u Chabařovic, i on měl štěstí. Jen pomačkanými plechy skončil také střet dvou osobních aut na silnici 568 u Klášterce nad Ohří. Motoristé by měli zpomalit a jezdit se zvýšenou opatrností, při teplotách kolem nuly mohou silnice namrzat.