Výstavbou skateparku město vyslyšelo dlouholeté volání „skejťáků“ po místě, kde by se mohli náležitě „vyřádit“. Na Angeru teď najdou klasické překážky, rampy, traily… Celobetonové hřiště v nevšedním moderním provedení láká nejen skateboardisty, ale i scootery k prohánění koloběžek.

„Park vyhovuje všem požadavkům příslušných technických norem, proto byla městu jako provozovateli veřejného zařízení po provedeném nezávislém auditu udělena značka „Hřiště-sportoviště-tělocvična – OVĚŘENÝ PROVOZ“. Tato chráněná značka je součástí Národního programu Česká kvalita. A navíc, licence na používání této značky byla přiznána nejen provozovateli, ale i výrobci MYSTICCONSTRUCTIONS, s.r.o., Praha, za mimořádně kvalitní výrobek a originální architektonický přístup a přínos,“ uvedl primátor Teplic Hynek Hanza.

Vypuštěný rybník v Proboštově.
FOTO: Utopený mobil, metr, deštník. Co vše jsou lidé schopní hodit do rybníku?

Hřiště je součástí rozsáhlého volnočasového sportovního areálu, který ke sportování poskytuje veškerý komfort. Jeho součástí je i in-line dráha a dětské hřiště včetně odpočinkových setů, a umožňuje tedy vyžití dětem i nižší věkové kategorie.