Velká i malá tělocvična byly v rámci rekonstrukce vybaveny unikátním umělým povrchem REGUPOL. Jedná se o víceúčelovou podlahovinu, vyhovující požadavkům extrémního zatížení. Moderní podlaha nahradila dosluhující dřevěné parkety. Obě tělocvičny se dočkaly také nových maleb.

Akce si vyžádala necelé tři miliony z rozpočtu města.

Na nový povrch se mohou těšit jak školáci, tak ostatní sportovci z řad veřejnosti. Škola bude v odpoledních a večerních hodinách tělocvičny pronajímat pro mimoškolní činnost. Už při slavnostním předání provedly zátěžovou zkoušku děti I. stupně, které si připravily ukázku aerobiku, driblinku a cvičení na švédských bednách. Starší žáci pak sehráli zápas ve florbale. Za město Teplice přestřihli slavnostní pásku zástupce primátora Pavel Šustáček a zastupitel Jaromír Pospíšil.

V úterním vydání teplického deníku najdete více info.

Například:

V případě rekonstrukce tělocvičen šlo o velmi významnou a finančně poměrně náročnou akci. Jak vysvětlila ředitelka ZŠ Buzulucká, podlaha se v tělocvičnách neměnila zhruba 40 let.
Celá akce si vyžádala necelé tři miliony z rozpočtu města Teplic, přičemž nejvíce peněz padlo na novou podlahu v tělocvičnách. Ta ladí barevně a také bude především šetřit nohy školáků.
Na nový povrch se mohou těšit jak školáci, tak ostatní sportovci z řad veřejnosti. Už při slavnostním předání provedly zátěžovou zkoušku děti I. stupně, které si připravily ukázku aerobiku, driblinku a cvičení na švédských bednách. Starší žáci pak sehráli zápas ve florbale. Původně měli hrát s primátorem Teplic Jaroslavem Kuberou, kterého ale povinnosti odvolaly do Prahy, a tak musel návštěvu tělocvičny na poslední chvíli odříci. Musel dát přednost jednání v Senátu o úsporném balíčku.

Podívejte se, jak cvičí děti:

Děti cvičí v rekonstruované tělocvičně