Obchodní centrum Olympia Teplice ve spolupráci s pořadateli letošního jubilejního 10. ročníku mezinárodního festivalu animovaných filmů AniFest umožní svým návštěvníkům rozhýbat plastelínové a loutkové postavičky a vyrobit si vlastní minutový film. To vše pod vedením zkušených lektorů v oboru animace.
Každý si také bude moci odnést svoje animované dílko s sebou na vlastním USB flash disku. Nejlepší výtvory pak budou umístěny a ohodnoceny na webových stránkách obchodního centra Olympia Teplice.

Jste-li ”fandové” animovaných filmů a rádi byste navštívili letošní 10. ročník AniFestu, který se koná 26. 4. – 1. 5., máte jedinečnou příležitost. Až do 24. 4. mají všichni návštěvníci centra Olympia Teplice možnost prohlédnout si a vyfotit se v maketě balónu, který je umístěn v pasáži centra. Pokud fotografii zašlou pořadatelům festivalu, mohou získat akreditaci na letošní festival.

Máte ovšem ještě jednu možnost. Protože je náš Deník mediálním partnerem festivalu, připravujeme na úterý 26. dubna speciální přílohu, věnovanou AniFestu. Pokud si z této přílohy složíte papírovou čepici, budete mít zároveň vstupenku. Čepice na hlavě totiž bude volnou vstupenkou na jedno z mnoha festivalových představení! (re)