Sníh vOseku roztál, vlek se nerozjede

VOseku Na krásné vyhlídce se tento víkend již nebude lyžovat. Teploty jsou hodně nad nulou a technický sníh taje rychle. „Peníze nám tečou do potoka,“ říká provozovatel vleku Jiří Černý, který není nadšený ani zpředpovědi na další dny, kdy mají teploty ještě růst. Zasněžování tedy nepřichází vúvahu. VOseku se zatím lyžovalo dva víkendy, minulý týden se jezdilo ivečer.

Na Komáří vížce se bude lyžovat

Ski areál Komáří vížka informuje, že se ovíkendu bude lyžovat. Ve čtvrtek krátce po poledni leželo na sjezdovkách na „Komárce“ 20centimetrů mokrého sněhu a teplota se pohybovala okolo 1stupně nad nulou.Vleky budou spuštěny v9hodin a zastaveny v16hodin. Jízdné platí podle stávajícího ceníku.

Na Bouřňáku jsou upraveny tři sjezdovky

Vnoci na pátek na vrcholu Bouřňáku mírně sněžilo, upraveny jsou tři sjezdovky, Slalomák, Hrobská a Údolíčko.Ostatní sjezdovky jsou sjízdné sopatrností a vněkterých místech není moc sněhu. Co se týče běžeckého lyžování, podmínky jsou dobré. Ovíkendu budou vareálu běžeckého stadionu probíhat závody, proto je potřeba dbát pokyny pořadatelů.