Při výběru písní bude i tentokrát David Koller sahat po repertoáru Kollerbandu, hlavně po písních, které Kollerband natočil ve studiu jako session unplugged a které jsou fanouškům k dispozici ke stažení na webu clickmusic.cz. Samozřejmě zazní také akustické verze písní ze sólových alb i z repertoáru kapel, ve kterých Koller působil, tedy Lucie, Pusy nebo Jasné páky, se kterou dodnes pravidelně koncertuje.

"Podzimní akustické koncerty ozvláštníme speciálním bubenickým setem. Chci využít toho, že jsme v kapele tři bubeníci spolu s Tomášem Markem a Adamem Kollerem. Oproti jarním koncertům se lehce promění také repertoár celého koncertu," prozrazuje David Koller.

Na všech koncertech v roli speciálního hosta vystoupí slovenská zpěvačka Katarína Knechtová. "Jsem ráda, že mohu být součástí úžasného projektu, jakým je Davidovo akustické turné. Objet Česko na společných koncertech s Davidem Kollerem je pro mě veliká čest," těší se na společné turné zpěvačka, která zahraje jednak skladby ze svých sólových alb tak i skladby skupiny Peha, ve které Katarína účinkovala.

VÝHERCI SOUTĚŽE - GRATULUJEME!!! Jana Zaťková Petr Čulík Pavlína Vránová Věra Dvořáková

Vedle koncertů v rámci akustického turné stihne David Koller na podzim odehrát dalších dvacet vystoupení s mezinárodní formací bubeníků v rámci dechberoucí rytmické show Slet bubeníků www.sletbubeniku.cz. Na konci října bude mít premiéru muzikál o skupině Lucie Větší než malé množství lásky, jehož je David Koller spoluautorem. A na divadelních prknech se David Koller kromě akustického turné objeví také před Vánocemi. V divadle Studio DVA bude účinkovat společně s Ivanou Chýlkovou a Karlem Rodenem v představení Vánoční koleda, které bude uvedeno již třetím rokem.Správné odpovědi posílejte emailem na teplicky@denik.cz do středy 10:00. Výherci budou čtyři a každý dostane po dvou vstupenkách na teplický koncert, který se uskuteční tuto středu. Redakce výherce vylosuje a kontaktuje. Napište své jméno a mobilní kontakt.

Na podzimní akustické turné vyrazí David Koller se svou dlouholetou kapelou ve složení Tomáš Marek a Adam Koller - oba bicí a percussion, Michal Pelant - kytara, zpěv, Michal Nejtek - piano a Marek Minárik - akustická basa.
Turné David Koller Unplugged 2013 - podzim:

13 + 14.11.2013 Studio Dva, Praha
16.11.2013 Sušice
18.11.2013 Domažlice
21.11.2013 Třinec
22.11.2013 Zlín
27.11.2013 Teplice,
02.12.2013 Mladá Boleslav
03.12.2013 Jablonec
04.12.2013 Turnov
05.12.2013 Litvínov
10.12.2013 Trutnov

Info :
www.davidkoller.cz
www.katarinaknechtova.com
www.sletbubeniku.cz
www.petrinova.cz